February 20, 2020
RSS

pozycjonowanie sem ppcPromocja w wyszukiwarce Google jest jednym z najważniejszych narzędzi nowoczesnego marketingu. Dobieramy dla naszych Klientów najlepszą strategię w zależności od branży, oferty i celów (np. sprzedażowych).

Realizując projekty SEM i pozycjonowania korzystamy z sieci istniejących serwisów o długiej historii i reputacji z punktu widzenia Google. Dzięki temu szybciej uzyskujemy dobre i trwałe efekty.

Oferujemy:

  • Kampanie linków sponsorowanych – codziennie kierujemy na witrynę firmową lub produktową internautów z grupy docelowej, którzy w wyszukiwarce Google szukają fraz związanych z działalnością klienta. Zaletą tej formy promocji jest płatność za efekt tzn. kliknięcie w reklamę i przejście na witrynę reklamodawcy. Od jakości reklamy i strony, na którą wchodzi internauta uzależnione są dalsze wyniki np. sprzedażowe. Mierzymy, analizujemy, doskonalimy.
  • Pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania – warto znaleźć się wysoko w tzw. „naturalnych” wynikach wyszukiwania, czyli najlepiej na pierwszej stronie pojawiającej się po wpisaniu w wyszukiwarce poszukiwanego hasła. Ta forma promocji przynosi znakomite wyniki, bo internauci ufają że Google obiektywnie dobiera wyniki wyszukiwania porządkując je według wartości dla swoich użytkowników.
  • Tworzenie zaplecza pozycjonerskiego – pozycjonowanie w „naturalnych” wynikach wyszukiwania zwykle wymaga tworzenia sieci serwisów tematycznych, które pomagają osiągać trwałe efekty tzn. wysoką pozycję na całe tygodnie lub miesiące w odróżnieniu od chwilowego wzrostu pozycji na kilka dni. Takie serwisy tematyczne muszą być wyposażone w unikalne treści nawiązujące do pozycjonowanych fraz.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.