February 20, 2020
RSS

mailing newsletter statystykiCyklicznie wysyłany newsletter czy jednorazowy mailing to bardzo skuteczne narzędzia w rękach sprawnego marketera. Wspieramy naszych Klientów w trakcie całego cyklu przygotowywania, wysyłki i analizy efektów. Oszczędzamy czas Klienta pozwalając mu skupić się na jego głównym biznesie, podczas gdy my zajmujemy się technicznymi i redakcyjnymi czynnościami powtarzając je do skutku, czyli osiągnięcia pożądanych efektów. Nie zapominamy przy tym o celach biznesowych naszego Klienta.

Oferujemy:

  • Newsletter firmowy – prowadzimy projekt redagowania i wysyłki firmowego newslettera kierowanego do wybranej grupy docelowej. Tworzymy layout newslettera możliwy do odczytania w popularnych programach pocztowych i webmailach, konfigurujemy oprogramowanie służące do wysyłki, zbieramy materiały, redagujemy treści, wysyłamy testowy newsletter, poprawiamy, wysyłamy ostateczną wersję. Powtarzamy ten proces w wyznaczonym cyklu wydawniczym zbierając przy okazji statystyki czytelnictwa i realizacji celów np. zapytań ofertowych.
  • Mailing reklamowy – podobnie jak w przypadku newslettera firmowego tworzymy treść mailingu zgodnie ze specyfikacją techniczną, optymalizujemy landing pages, a następnie przekazujemy mailing do emisji zbierając przy okazji statystyki oglądalności i realizacji celów np. zapytań ofertowych.
  • Analiza statystyk i realizacji celów – każdy newsletter i mailing powinien być monitorowany pod względem „odbieralności”, statystyk klikalności, realizacji celów takich jak złożone zapytania ofertowe, rejestracje na event, czy kontakty z pracownikami Klienta. Wysyłka do bazy większej niż kilka tysięcy osób powinna być podzielona na etapy, które pozwolą zoptymalizować zarówno wysyłane treści, jak i landing pages do których prowadzą kliknięcia.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.