February 20, 2020
RSS

publikacje internetowe on-line informacje prasowe ebooki White Papers Case Study Success stories Wywiady z zespołemWspółpraca z CustoMagic pozwala stworzyć łatwe do opublikowania w internecie treści wspierające realizację celów biznesowych Klienta. Zamiast tworzyć sterty papierowych informacji być może warto postawić na cyfrowe publikacje oraz natychmiastowe dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Publikacje internetowe pozwalają łatwo docierać i komunikować się z poszczególnymi grupami interesariuszy poprzez szerokie spektrum platform internetowej dystrybucji.

  • Wywiady z zespołem – przeprowadzamy i redagujemy wywiady z członkami zespołów na różnych szczeblach w Waszej firmie, dzięki którym przekazujecie ważne informacje oraz budujecie pozycję Waszej firmy na rynku.
  • Informacje prasowe – redagujemy i przygotowujemy do publikacji Wasze ważne komunikaty firmowe.
  • Case Study – tworzymy publikacje,wspomagające sprzedaż, które w przystępny sposób zapoznają Waszych partnerów biznesowych oraz klientów, nawet z najbardziej skomplikowanymi realizacjami Waszej firmy.
  • Success stories – tworzymy wiarygodną,również wspomagającą sprzedaż, publikację pomagającą wyróżnić Waszą firmę na tle innych. Opowiadamy historię sukcesu Waszej firmy, Waszej marki lub przygotowujemy materiał o usłudze lub produkcie na podstawie posiadanych referencji.
  • Ebooki – tworzymy i publikujemy elektroniczną treść, dzięki której dodatkowo możecie zaznaczyć swoją obecność na platformach internetowych i łatwiej dotrzeć do zainteresowanych Waszymi publikacjami.
  • Ekatalogi – zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem interaktywnego katalogu usług i produktów Waszej firmy, z którym w łatwy sposób możemy dotrzeć do obecnych i potencjalnych klientów.
  • Egazetki – projektujemy i tworzymy gazetki pracownicze oraz gazetki dla zewnętrznych odbiorców dla których Wasz firma jest ważna.
  • White Papers – ustalamy potrzebę i temat publikacji oraz tworzymy wartościową treść, dzięki której Wasza firma może zyskać wizerunek eksperta, umocnić relację z klientami i partnerami oraz otworzyć się na nowe możliwości biznesowe.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.