February 20, 2020
RSS

multimedia dvd video blog vlog slideshowDzięki współpracy z CustoMagic wydarzenia, treści, zdjęcia i publikacje naszych Klientów nabierają czwartego wymiaru. Jeśli jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów, zatem ile słów przekazują animowane obrazy w formie wywiadu czy relacji wideo, pokazu slajdów z podkładem muzycznym czy innej multimedialnej formy. Planujemy scenariusz, dobieramy scenografię, aktorów, komunikat, montujemy, dystrybuujemy. Wnosimy życie i magię do informacji, które zechcą przekazywać nasi Klienci.

Oferujemy:

  • Video – produkujemy video blogi, magazyny, filmy na konferencje i targi, wywiady z pracownikami i klientami. Nawet bardzo proste produkcje pozwalają w atrakcyjny sposób komunikować się z otoczeniem rynkowym czy pracownikami. Planujemy scenariusz, przygotowujemy osoby występujące i scenografię, rejestrujemy materiał video, montujemy zarejestrowany materiał, dystrybuujemy on-line lub w prywatnych kanałach Klienta.
  • Slideshow – zdjęcia z firmowej imprezy, targów czy konferencji zamieniamy w atrakcyjny, animowany pokaz z podkładem muzycznym wyzwalającym odpowiednie emocje i skojarzenia. Dzięki temu relacja z imprezy jest dużo bardziej nośna, jej czas życia dłuższy, a grono odbiorców większe, przez co efekty inwestycji w całe eventowe przedsięwzięcie są dużo lepsze.
  • DVD – rejestrując i rozdając relację z ważnych wydarzeń Waszej firmy lub organizowanych przez Waszą firmę zostajecie dłużej w pamięci klientów i partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.